Reference


"Koučování mi pomohlo nastavit, jak můžu to, co chci, praktikovat v každodenním životě."


"Konzultace byla úžasná, naplňující, inspirativní. Šla jsem do ní s tím, že nemám nic moc k řešení. Během hodinky jsme se překvapivě dostali k jádru a našly, co právě potřebuji nejvíc. Koučování mi pomohlo nastavit si, jak to můžu a chci praktikovat v tom, co žiju. Celkově mi setkávání s Renatou pomáhají k nalezení sebe sama v tom, co žiju. Sezení s Renatou můžu jen doporučit. Každé setkání s touto ženou otevírá oči a zhmotňuje příležitosti k rozvoji. 

Děkuji za ní a za možnost setkání. 

Petra K.

kreativní a inspirativní lektorka angličtiny


"Hlavní prostor jsem měla já. Pomohlo mi to lépe se zorientovat v tom, co přesně potřebuji."


"V prvních chvílích jsem neměla racionální důvod, proč na koučování, jen jsem věděla, že to chci a bude to fajn.

Očekávání jsem neměla, i když pochyby před sezením chodily, nedala jsem jim šanci. 
 Byl to skvělé. Renaty přístup mi plně vyhovuje. Dostanu vždy prostor pro vyjádření toho, co potřebuji. Pokud nevím, můžeme na to společně přijít. Hlavní prostor mám já.  Pokud se v hovoru začnu ztrácet pozná to a jemně mě dovede zpět k tomu, co je zásadní. Téma jsem měla jasné, ale při jeho rozebírání se k němu přidala i další, v kterých jsem neměla jasno. Jsem hodně citlivá a emotivní. Tudíž vždy nejdříve cítím a vnímám hodně naplno. Takže když dostanu prostor, mluvím hodně a mé vyjadřování nedává hned smysl. Renata si s tím krásně poradila a vždy mi pomohla se v tom všem orientovat a vyznat. Většinou otázkou nebo tím, že mi zopakovala to podstatné. Přesně to potřebuji. Za to moc děkuji. Stalo se totiž to, že jsem z té obrovské řeky pocitů, myšlenek, zkušeností a nápadů, které jsem mohla bez posuzování a recenze pustit ven, díky tvé podpoře a vedení vybrala to nejlepší a vzniklo tak značkové a velmi kvalitní Schampagne, co jsem záhy s lehkostí odšpuntovala! Teče proudem - lehce Změnilo se tedy to, že jsem přijala a uviděla, že to Schampagne je originální a velmi kvalitní a né vše, co je mi do něj nabízeno, je ho hodno. Tedy určitě neředit! Už vím, jak poznám ty správné ingredience. Stejně tak lehce, jak jsem rozpoznala a přijala tvou nabídku na koučink . Důvěřuji sobě
 Renata dokáže druhým ukázat jejich vlastní jedinečnost, pomůže vybudovat víru v sebe sama a to je to nejvíc! Má dar specifického vnímání, empatie, přijetí bez posuzování a její jasné a jemné mantinely mě hodně baví. Doporučuji.


Květa F.

masérka pro Váš pocit luxusu 


" JSEM v pořádku taková, jaká jsem právě teď a můžu si DOVOLIT být projevem SEBE SAMA."


Renata je žena, ve které vnímám projevy všech živlů, žena, která tě podpoří ve tvé přirozenosti a syrovosti, dodá ti důvěru v to, že JSI v pořádku taková, jaká jsi právě teď a můžeš si DOVOLIT být projevem SEBE SAMA. Při našich setkáních se věnuje sdílení, tělu i duši, vytváří prostor bezpečí a vzájemného porozumění. Přirozeně inspiruje k osobní změně s laskavostí, citem a neodkladně.


Michaela S.

lektorka jógy


" Byla tu a pomohla mi najít v sobě ženu, kterou chci být, o kterou se chci starat, živit ji a sytit v sobě samé"


 Žena, která mi ukázala krásu a sílu ženského společenství. Žena, která mě naučila VIDĚT a CÍTIT. Děkuji moc. Patříš neodmyslitelně k mému životu. 

Martina P.

inspirativní učitelka ZŠ

"Přirozeně inspiruje k úlevné otevřenosti a tím mi pomáhá otevírat se pravdivě do vztahů a do života."

 Renata svou otevřeností, která se nevyhýbá ani osobním nebo nepříjemným tématům, přirozeně inspiruje k úlevné otevřenosti ostatních žen. Ve skupinových lekcích vytváří bezpečný a útulný časoprostor pro společné a upřímné sdílení všeho, s čím kdo přijde, co žije a to bez posuzování a rad. Svojí přímost vyvažuje jemným vtipem a je velice taktní, i když míří přímo do jádra.

Hana S.

inspirativní mladá žena

" Uviděla jsem a prožila sama na sobě, jak důležité, silné úlevné, hojivé, laskavé, odvážné, někdy i těžké, bolestivé i plné pochybností je být SAMA SEBOU ve všech okamžicích. "

 A že cesta Ženy nikdy nekončí. Díky Tobě a díky za skupinu úžasných žen, které spojuješ v jedinečný ženský kruh.

Pavla D.

laskavá a inspirující máma